Komunikat

Ocena tuInwestor Ocena społeczności Komunikat
Ocena tuinwestor
Ocena Społeczności

Aby poznać ocenę społeczności, musisz być zalogowanym
Tytuł
SYGNIS SA (7/2023) Zawarcie umowy dystrybucyjnej
2023-03-22 20:28:01
zapisz powrót
Komunikat
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Sygnis S.A. z siedzibą w Gdańsku (dalej: Spółka) informuje, iż w dniu dzisiejszym zawarł z Markforged, Inc. (Watertown, Stany Zjednoczone; dalej: Markforged) umowę w zakresie dystrybucji na rzecz klientów końcowych drukarek 3D, subskrypcji i materiałów eksploatacyjnych produkowanych przez Markforged, na terytorium Unii Europejskiej. Strony ustaliły jako cel główny dostawy dla sektora military.
Umowa weszła w życie w dniu dzisiejszym i obowiązuje przez okres jednego roku oraz będzie odnowiona automatycznie na kolejny rok, chyba, że którakolwiek ze stron postanowi o jej nieprzedłużaniu. Umowa może zostać również rozwiązana przez każdą ze stron bez podania przyczyn z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia.
Zarząd wskazuje, iż wysokospecjalistyczne drukarki 3D produkowane przez Markforged umożliwiają wytwarzanie bardzo mocnych i trwałych produktów, które wykorzystywane są m.in. w sektorze militarnym oraz przemyśle.
Drukarki te należą do ścisłej światowej czołówki w zakresie jakości, a ich ekosystem zakłada wieloletnią eksploatację maszyn z odnawialnymi subskrypcjami softwarowymi służącymi do optymalizacji procesów druku 3D.
Partnerstwo Spółki z Markforged umożliwia także transfer wiedzy i rozszerza międzynarodową skalę działania Spółki.

Lista plików

Plik Pobierz
BRAK