Komunikat

Ocena tuInwestor Ocena społeczności Komunikat
Ocena tuinwestor
Ocena Społeczności

Aby poznać ocenę społeczności, musisz być zalogowanym
Tytuł
HUB.TECH SA (6/2023) Zawieszenie postępowania w sprawie zatwierdzenia Prospektu Emisyjnego Spółki Hub.Tech S.A. i spółki zależnej - Inventionbio S.A.
2023-02-07 20:29:01
zapisz powrót
Komunikat
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Spółki Hub.Tech S.A. z siedzibą w Bydgoszczy ("Emitent") informuje, że w dniu 06.02.2023 r. otrzymał:
1) postanowienie Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie zawieszenia na wniosek Emitenta postępowania w sprawie zatwierdzenia prospektu Emitenta sporządzonego w formie jednolitego dokumentu, w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A, B, C, D, E oraz F wszczętego na podstawie wniosku Emitenta z dnia 23 grudnia 2021 r.,
2) postanowienie Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie zawieszenia na wniosek spółki zależnej od Emitenta - Inventionbio S.A. postępowania w sprawie zatwierdzenia prospektu Inventionbio S.A. sporządzonego w formie jednolitego dokumentu w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii A, B, C i D wszczętego na podstawie wniosku Inventionbio S.A. złożonego w dniu 28 kwietnia 2022 r.
O złożeniu wniosków o zawieszenie postępowań Emitent informował raportem ESPI nr 3/2023 z dnia 2 lutego 2023 r.

Lista plików

Plik Pobierz
BRAK
Zyskaj dostęp do wszystkich funkcjonalności

Oceny społeczności, obsewowanie spółek, spersonalizowane komunikaty i inne funkcje czekają na Ciebie w panelu po zalogowaniu.

Twoja reklama może być tutaj

Oferujemy przestrzeń reklamową w różnych formatach.