Komunikat

Ocena tuInwestor Ocena społeczności Komunikat
Ocena tuinwestor
Ocena Społeczności

Aby poznać ocenę społeczności, musisz być zalogowanym
Tytuł
PLANET B2B SA (8/2022) Podjęcie decyzji o utworzeniu lub zakupie spółki na terenie Stanów Zjednoczonych
2022-09-27 14:01:01
zapisz powrót
Komunikat
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd spółki Planet B2B S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka", "Emitent") informuje, że w dniu dzisiejszym podjął uchwałę dotyczącą utworzenia lub zakupu pakietu kontrolnego już działającej spółki na terenie Stanów Zjednoczonych.
Podjęcie decyzji o rozwoju działalności na terenie Stanów Zjednoczonych poprzez spółkę zależną jest związane z możliwościami jaki daje tamtejszy rynek e-commerce oraz zamiarem rozwoju Emitenta na tamtym rynku poprzez jego bezpośrednią obecność.
Zdaniem Emitenta zakup lub utworzenie spółki zależnej otworzy znaczne większe możliwości niż dotychczas dotyczące sprzedaży produktów Spółki na wysokomarżowym rynku e-commerce jakim są Stany Zjednoczone.
Ostateczna decyzja, co do utworzenia lub zakupu udziałów zostanie podjęta po przeanalizowaniu najlepszych dla Emitenta możliwości i nie później niż do końca października 2022 r. Zgodnie ze statutem Emitenta do realizacji powyższego zamiaru niezbędna jest zgoda rady nadzorczej.
Zarząd Spółki uznał fakt podjęcia przedmiotowej uchwały za informację poufną z uwagi na jej potencjalny wpływ na działalność i rozwój Emitenta.

Lista plików

Plik Pobierz
BRAK
Zyskaj dostęp do wszystkich funkcjonalności

Oceny społeczności, obsewowanie spółek, spersonalizowane komunikaty i inne funkcje czekają na Ciebie w panelu po zalogowaniu.

Twoja reklama może być tutaj

Oferujemy przestrzeń reklamową w różnych formatach.