Komunikat

Ocena tuInwestor Ocena społeczności Komunikat
Ocena tuinwestor
Ocena Społeczności

Aby poznać ocenę społeczności, musisz być zalogowanym
Tytuł
ONICO SA W RESTRUKTURYZACJI (13/2022) Informacja Emitenta o kontynuowaniu działalności po nieprzegłosowaniu układu przez Radę Wierzycieli
2022-09-23 09:02:01
zapisz powrót
Komunikat
W nawiązaniu do Komunikatu ESPI nr 8/2022 z dnia 17 września 2022r. w sprawie wyników głosowania propozycji układowych Spółka pragnie wyjaśnić, iż do czasu uzyskania prawomocnego postanowienia o umorzeniu postepowania układowego pozostaje w sanacji i na dotychczasowych zasadach nadal prowadzi działalność, systematycznie poprawiając wyniki. W zależności od treści postanowienia Sądu oraz jego późniejszego uzasadnienia Spółka podejmować będzie adekwatne decyzje prawne i biznesowe.

Dzięki intensywnej pracy udało się doprowadzić do publikacji zaległych sprawozdań finansowych włącznie z bieżącymi wynikami za dwa pierwsze kwartały 2022 roku, które ujawniają bieżącą sytuację ekonomiczną Spółki.

Tym samym, w związku z pojawiającym się szumem informacyjnym oświadczamy, iż Spółka nie znajduje się w stanie upadłości i na obecnym etapie wszelkie tego typu spekulacje są bezzasadne.

Spółka nadal prowadzi intensywną komunikację z Wierzycielami celem wypracowania satysfakcjonujących rozwiązań jako że jedynie 0,8% głosów Wierzycieli zabrakło do przyjęcia układu.

Trwają również intensywne prace nad kolejnymi krokami, jakie Spółka może podjąć.

Wszystkie procesy biznesowe i administracyjne w Spółce działają bez zakłóceń.

Lista plików

Plik Pobierz
BRAK
Zyskaj dostęp do wszystkich funkcjonalności

Oceny społeczności, obsewowanie spółek, spersonalizowane komunikaty i inne funkcje czekają na Ciebie w panelu po zalogowaniu.

Twoja reklama może być tutaj

Oferujemy przestrzeń reklamową w różnych formatach.