Komunikat

Ocena tuInwestor Ocena społeczności Komunikat
Ocena tuinwestor
Ocena Społeczności

Aby poznać ocenę społeczności, musisz być zalogowanym
Tytuł
ARTIFEX MUNDI SA (21/2022) Szacunkowe przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Spółki oraz koszty akwizycji nowych graczy w lipcu 2022 r.
2022-08-05 23:14:02
zapisz powrót
Komunikat
Podstawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu ("Spółka") informuje, że w lipcu 2022 r. szacunkowe skonsolidowane przychody ze sprzedaży produktów Grupy Kapitałowej Spółki ("Grupa") wynosiły łącznie 3 011 tys. zł, zaś poniesione przez Grupę koszty akwizycji nowych graczy ("UAC") w przedmiotowym okresie osiągnęły poziom 845 tys. zł. Szczegółowe dane, w rozbiciu na segmenty wraz z komentarzem, zaprezentowane zostały w załączniku do niniejszego raportu bieżącego.
Zarząd Spółki pragnie odnotować, że niniejszy raport bieżący zawiera dane szacunkowe, które mogą ulec zmianie w wyniku dalszych prac księgowych. Ostateczna informacja o wielkości skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży produktów osiągniętej w lipcu 2022 r., a także kosztach UAC poniesionych przez Grupę w tym okresie, zostanie zaprezentowana w odpowiednim raporcie okresowym.

Lista plików

Plik Pobierz
1659734042-1015.pdf pobierz plik
Zyskaj dostęp do wszystkich funkcjonalności

Oceny społeczności, obsewowanie spółek, spersonalizowane komunikaty i inne funkcje czekają na Ciebie w panelu po zalogowaniu.

Twoja reklama może być tutaj

Oferujemy przestrzeń reklamową w różnych formatach.