Komunikat

Ocena tuInwestor Ocena społeczności Komunikat
Ocena tuinwestor
Ocena Społeczności

Aby poznać ocenę społeczności, musisz być zalogowanym
Tytuł
MABION SA (57/2021) Uzyskanie pozwolenia na prowadzenie pomostowego badania klinicznego MabionCD20 u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów w Belgii
2021-10-22 15:25:01
zapisz powrót
Komunikat
Zarząd Mabion S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 22 października 2021 roku Spółka powzięła wiadomość o wydaniu pozwolenia ("Pozwolenie") przez Federalną Agencję ds. Leków i Produktów Leczniczych w Belgii (ang. Federal Agency for Medicines and Health Products) na prowadzenie przez Spółkę badania klinicznego leku MabionCD20 u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów ("RZS") na terenie Belgii. Spółka posiada również zgodę kompetentnej komisji bioetycznej w tym zakresie.
Uzyskanie pozwolenia Agencji umożliwia rozszerzenie pomostowego badania klinicznego na obszar Belgii. Spółka posiada obecnie pozwolenie na prowadzenie badania na terenie Polski oraz Gruzji i oczekuje na wydanie stosownej zgody na Ukrainie. Spółka nie wyklucza również rozszerzenia badania na inne kraje.
Szczegółowe informacje na temat parametrów pomostowego badania klinicznego zostały przekazane w raporcie bieżącym nr 53/2021 z dnia 11 października 2021 roku.

Lista plików

Plik Pobierz
BRAK
Zyskaj dostęp do wszystkich funkcjonalności

Oceny społeczności, obsewowanie spółek, spersonalizowane komunikaty i inne funkcje czekają na Ciebie w panelu po zalogowaniu.

Logowanie
Załóż darmowe konto
Za darmo przez 14 dni
Twoja reklama może być tutaj

Oferujemy przestrzeń reklamową w różnych formatach.