Komunikat

Ocena tuInwestor Ocena społeczności Komunikat
Ocena tuinwestor
Ocena Społeczności

Aby poznać ocenę społeczności, musisz być zalogowanym
Tytuł
APATOR SA (70/2018) Wybór oferty Apator GmbH w przetargu na dostawę liczników energii elektrycznej na rynek niemiecki
2018-11-22 17:09:01
zapisz powrót
Komunikat
Zarząd Apator SA ("Emitent") informuje, iż w dniu 22 listopada 2018 roku otrzymał informację o wynikach przetargu na dostawę 3-fazowych liczników energii elektrycznej na rynek niemiecki ogłoszonym przez grupę zakupową w składzie RheinEnergie Koln AG, Westfalen Weser Netz GmbH, EWE Netz GmbH, Wesernetz Bremen, w którym udział brała spółka zależna od Emitenta - Apator GmbH z siedzibą w Niemczech.
Wartość przyznanych Apator GmbH zamówień wynosi ok. 2,2 mln EUR (tj. ok. 9,5 mln zł według średniego kursu NBP z dnia 21 listopada 2018 roku). Dostawy będą realizowane w 2019 roku.
Warunki przetargu przewidują prawo opcji w zakresie dostaw w latach 2020 - 2021 o łącznej wartości 7,4 mln EUR (ok. 31,8 mln zł).
W związku z powyższym, potencjalna maksymalna wartość kontraktu wynosi 9,6 mln EUR (ok. 41,3 mln zł).
Emitent zwraca jednakże uwagę, że zgodnie z warunkami przetargu Zamawiający nie gwarantuje zamówień na poziomie przydzielonego wolumenu.
Uczestnicy postępowania przetargowego mają prawo do złożenia odwołania od wyników przetargu w terminie 10 dni. Zawarcie umowy przewidziane jest po zakończeniu ewentualnych postępowań odwoławczych, o czym Zarząd Apator SA poinformuje osobnym raportem bieżącym.

Lista plików

Plik Pobierz
BRAK
Zyskaj dostęp do wszystkich funkcjonalności

Oceny społeczności, obsewowanie spółek, spersonalizowane komunikaty i inne funkcje czekają na Ciebie w panelu po zalogowaniu.

Twoja reklama może być tutaj

Oferujemy przestrzeń reklamową w różnych formatach.