Komunikat

Ocena tuInwestor Ocena społeczności Komunikat
Ocena tuinwestor
Ocena Społeczności

Aby poznać ocenę społeczności, musisz być zalogowanym
Tytuł
MEDINICE SA (10/2018) Podpisanie Term Sheet określającego warunki współpracy w zakresie dystrybucji rejestratora EKG z firmą Ensense Biomedical Technologies Co., Ltd. z siedzibą w Szanghaju
2018-09-26 11:55:06
zapisz powrót
Komunikat
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Medinice S.A. (Emitent) w nawiązaniu do raportu ESPI nr 8 z dnia 23 lipca 2018 r. informuje o podpisaniu Term Sheet określającego warunki współpracy w zakresie dystrybucji rejestratora EKG z firmą Ensense Biomedical Technologies Co., Ltd. z siedzibą w Szanghaju (Chiny).
Medinice S.A. będzie wyłącznym dystrybutorem rejestratora w Polsce i Czechach. Rejestrator EKG posiada certyfikat CE (uprawniający do sprzedaży na rynkach Unii Europejskiej) i numer identyfikacyjny jednostki notyfikowanej. Może przez długi czas nagrywać i analizować parametry elektrokardiologiczne pacjenta. Umowa została zawarta na okres 1 roku. Po upływie tego czasu umowa zostanie przedłużona o kolejny rok.
Emitent planuje nawiązanie szerszej współpracy z Ensense Biomedical Technologies Co., Ltd. w zakresie rozwoju wspólnych produktów.

Lista plików

Plik Pobierz
BRAK