Komunikat

Ocena tuInwestor Ocena społeczności Komunikat
Ocena tuinwestor
Ocena Społeczności

Aby poznać ocenę społeczności, musisz być zalogowanym
Tytuł
FOREVER ENTERTAINMENT SA (60/2018) Zawarcie przez UF GAMES S.A. umowy na port i wydanie gry Hard West na Nintendo Switch
2018-08-03 05:52:06
zapisz powrót
Komunikat
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Forever Entertainment S. A. z siedzibą w Gdyni ("Spółka", "Emitent") informuje, iż w dniu 2.08.2018 r. spółka zależna Emitenta tj. UF Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("UF GAMES") zawarła umowę z CreativeForge Games S.A. Na mocy ww. umowy UF GAMES otrzymała licencje do wydania gry Hard West na konsoli Nintendo Switch. Planowany termin premiery gry Hard West na konsoli Nintendo Switch to Q4 2018/Q1 2019. Gra zostanie przeportowana i wydana przy współpracy z Forever Entertainment S. A.
Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

Lista plików

Plik Pobierz
BRAK
Zyskaj dostęp do wszystkich funkcjonalności

Oceny społeczności, obsewowanie spółek, spersonalizowane komunikaty i inne funkcje czekają na Ciebie w panelu po zalogowaniu.

Twoja reklama może być tutaj

Oferujemy przestrzeń reklamową w różnych formatach.