Komunikat

Ocena tuInwestor Ocena społeczności Komunikat
Ocena tuinwestor
Ocena Społeczności

Aby poznać ocenę społeczności, musisz być zalogowanym
Tytuł
AILLERON SA (13/2018) Utworzenie spółki zależnej w Stanach Zjednoczonych - Software Mind Inc.
2018-08-02 16:05:05
zapisz powrót
Komunikat
Zarząd Ailleron SA z siedzibą w Krakowie ("Spółka") przekazuje do publicznej wiadomości, iż w dniu dzisiejszym wpłynęło do Spółki potwierdzenie zarejestrowania w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej spółki Software Mind Inc. - podmiotu pośrednio zależnego od Ailleron SA. Nowopowstała spółka jest podmiotem bezpośrednio zależnym od Software Mind Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w której 100% udziałów posiada Ailleron SA.
Software Mind Inc. to spółka prawa amerykańskiego z siedzibą w stanie Delaware, Stany Zjednoczone, adres: 8 The Green, STE A, miasto Dover, hrabstwo Kent, kod pocztowy 19901.
Celem utworzenia spółki zależnej jest przyspieszenie ekspansji Ailleron na rynku amerykańskim. W ramach nowego podmiotu przewiduje się przede wszystkim rozwój sprzedaży usług segmentu Software Services. Grupa Ailleron w ramach segmentu Software Services świadczy usługi specjalizowanego outsourcingu programistycznego głównie dla klientów z USA i Europy Zachodniej. Utworzenie spółki dedykowanej do obsługi tego obszaru biznesu na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, w opinii Zarządu znacząco wpłynie na jego rozwój na tym rynku.

Lista plików

Plik Pobierz
BRAK
Zyskaj dostęp do wszystkich funkcjonalności

Oceny społeczności, obsewowanie spółek, spersonalizowane komunikaty i inne funkcje czekają na Ciebie w panelu po zalogowaniu.

Twoja reklama może być tutaj

Oferujemy przestrzeń reklamową w różnych formatach.